ZAPRASZAM NA NOWE FORUM http://mta-moneylife.c0.pl/index.php

http://mta-moneylife.c0.pl/index.php

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-11-12 14:37:20

Dawcio77
Administrator
Dołączył: 2017-11-11
Liczba postów: 26
Windows 7Opera 48.0.2685.52

Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017

Rekrutacja na Supportera ruszyła ! Napisz podanie według poniższego wzoru:



Imię :
Wiek :
Nick z gry :
Czy byleś za coś karany? :
Masz jakąś propozycję na rozwój serwera? :
Napisz nam coś o sobie :
Czy przeszkadzałeś, kiedyś w eventach? :
Czy masz komunikator TS3 oraz SPRAWNY mikrofon ? :

Offline

#2 2017-11-12 14:39:38

Daniel2004
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-11
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 61.0.3163.100

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017

Imię :Daniel
Wiek : 14
Nick z gry : Daniel$$$
Czy byleś za coś karany? :Nie
Masz jakąś propozycję na rozwój serwera? :Można tak powiedzieć
Napisz nam coś o sobie :Mam 14 lat lubię motoryzacje,piłkę nożną i słuchać piosenek
Czy przeszkadzałeś, kiedyś w eventach? :Nie
Czy masz komunikator TS3 oraz SPRAWNY mikrofon ? :Tak

Offline

#3 2017-11-12 14:41:45

wrednY
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-12
Liczba postów: 5
Windows 8.1Firefox 46.0

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017

Imię : Na imię mi Kamil.
Wiek : Mam 14 lat.
Nick z gry : Mój nick brzmi tak: wrednY:-)
Czy byleś za coś karany? : Na serwerze byłem tylko karany 2 razy.
Masz jakąś propozycję na rozwój serwera? : Nie mam żadnych propozycji, ponieważ serwer jest dobry taki jaki jest, lecz jak będzie potrzeba coś wymyślić to zawsze można coś poradzić. [dblpt])
Napisz nam coś o sobie : Nazywam się Kamil. Mam 14 lat i uczęszczam do 7 klasy podstawówki. Jestem wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, o krótkich blond włosach. Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy.

Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie.

Ale jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest niestety lenistwo. Staram się z tym walczyć jak tylko mogę. Najlepiej pomaga mi w tym moja mama i siostra, które pilnują żebym więcej czasu poświęcał nauce i czytaniu książek. Nie zawsze jestem tym zachwycony i złoszczę się na nie za to, ale wiem że mają rację.
Moje zainteresowania są ciekawe, ponieważ bardzo lubię grać w siatkówkę, pływać, tańczyć i bawić się do samego rana. Jednak moim głównym zainteresowaniem jest muzyka i komputer.

Uwielbiam słuchać hip-hopu i techno, dlatego często wyjeżdżam z kumplami na kilkudniowe imprezy muzyczne. Komputer to dla mnie okno na świat. Bardzo lubię rozmawiać na czacie i poznawać różnych ludzi. Często spotykam tam osoby, od których dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym. Choć bardzo lubię pracować z komputerem to staram się nie spędzać przy nim zbyt dużo czasu.

Jestem zabawną i komunikatywną osobą. Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji. Wiem, iż aby przetrwać w życiu muszę zdobyć wykształcenie, dlatego nigdy się nie poddaję, zawsze dążę do celu nawet w trudnych sytuacjach!
Mam wielu przyjaciół w tym kilku sprawdzonych i myślę, że jestem ogólnie lubiany gdyż na co dzień spotykam się z wieloma gestami sympatii, które staram się odwzajemniać
Czy przeszkadzałeś, kiedyś w eventach? : Nie, nigdy mi nie przyszło przeszkadzać w eventach naszych kochanych administratorów. [dblpt])
Czy masz komunikator TS3 oraz SPRAWNY mikrofon ? : Jak najbardziej mam sprawny mikrofon oraz komunikator TS3.

Offline

#4 2017-11-12 14:43:55

KomiGame
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-12
Liczba postów: 2
WindowsChrome 62.0.3202.89

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017

Imię : Kacper
Wiek :  12
Nick z gry :  KomiGame
Czy byleś za coś karany? : NIE
Masz jakąś propozycję na rozwój serwera? : Myślę że tak
Napisz nam coś o sobie : Mam na imię Kacper mam 12 lat i lubię piłkę nożną oraz grać w gry np: mta cs:go fifa
Czy przeszkadzałeś, kiedyś w eventach? : NIE
Czy masz komunikator TS3 oraz SPRAWNY mikrofon ? : Oczywiście [sred])

Offline

#5 2017-11-12 15:00:34

Daniel2004
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-11
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 61.0.3163.100

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017

Imię :Mam na imię Daniel
Wiek : Mam 14 lat
Nick z gry : Daniel$$$
Czy byleś za coś karany? :Nigdy nie  byłem karany
Masz jakąś propozycję na rozwój serwera? :Propozycję mam żeby dodać 2 nowe frakcje a tak server jest bardzo fajny,Przyjemnie mi się gra na tym serwerze .
Napisz nam coś o sobie :Mam 14 lat.Chodzę do 7 klasy podstawówki.Mam Brązowo-czarne włosy , jestem Mały i wesoły.Bardzo lubię grać w gry a przede wszystkim w Mta na serwerze Nice Life.A pozatym lubię grac tez w Fife,cs,Farming simulator.Kiedy ktoś ma zły humor zawsze go rozwesele. Mieszkam województwie Warminsko-mazurskim Myślę że to tak na tyle
Czy przeszkadzałeś, kiedyś w eventach? :Nigdy nie przeszkadzam administracji doceniam adminsitracje  [dblpt]D
Czy masz komunikator TS3 oraz SPRAWNY mikrofon ? :Oczywiście że mam

Offline

#6 2017-11-12 15:15:11

dritteN
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-11
Liczba postów: 3
WindowsFirefox 56.0

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017

Imię : Mam na imię Szymon.
Wiek : Mam 16 lat.
Nick z gry : Mój nick z gry to .dritteN
Czy byleś za coś karany? : Nie, na serwerze nie byłem za nic karany.
Masz jakąś propozycję na rozwój serwera? : Myślę, że byłoby można wprowadzić więcej eventów np: szukanie auta w danym mieście na osobnej mapie.
Napisz nam coś o sobie : Mam na imię Szymek i mam 16 lat. Interesuję się służbami mundurowymi, a w większości Policją. Do moich zainteresowań zaliczają się również piłka nożna i informatyka komputerowa. Lubię też jeździć na rowerze, lecz dużo czasu spędzam w MTA czyli w miejscu, w którym przesiaduję już ok. 4 lata. Na serwerze gram od kilku dni, lecz bardzo dobrze zdążyłem się z nim zapoznać. Kiedy tylko mogę pomagam graczom jaki i też jeżeli trzeba administracji. Nie raz, ani nie dwa byłem moderatorem, adminem, rootem i wiele, wiele więcej na wielu serwerach MTA. Znam praktycznie każdą komendę administracji na serwerach, lecz oczywiście komendy zależą od tego jaką właściciel ustawi. Cechuję się tym, że mam bardzo wysoki poziom ortografii co widać na napisanym podaniu, więc potrafię szybko, łatwo i ze zrozumieniem porozumiewać się z graczem i wyższą rangą. Znam wiele eventów, które mógłbym wprowadzić na serwer. Staram się przesiadywać na serwerze kiedy tylko mogę to samo jest z Team Speak'iem 3.
Czy przeszkadzałeś, kiedyś w eventach? : Nie, nigdy nie zdarzało mi się żeby przeszkadzać w evencie.
Czy masz komunikator TS3 oraz SPRAWNY mikrofon ? : Owszem, posiadam komunikatory takie jak TS3, Mumble, Discord, Skype i sprawny mikrofon.

Offline

#7 2017-11-13 16:20:46

FapciO
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-13
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 48.0.2685.52

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017

Imię : Sebastian
Wiek :  13
Nick z gry : FapciO
Czy byleś za coś karany? : Ani razu [dblpt])
Masz jakąś propozycję na rozwój serwera? : Mam pare pomysłów
Napisz nam coś o sobie : Jak wcześniej pisałem mam na imię Sebastian mój wiek wynosi 13 lat. Interesuje się światem gier RPG. Ponad to mam wiele czasu na poświęcenie się serwerowi. Liczę żę jak na mój wiek dostanę się do grona świetnej administacji którzy znają się na swojej pracy.
Czy przeszkadzałeś, kiedyś w eventach? : Nie nigdy mi się nie zdarzało. Wykonywałem zawsze polecenia administracji.
Czy masz komunikator TS3 oraz SPRAWNY mikrofon ? : Posiadam komunikator TS3 na telefonie lecz telefon jest chwilowo w naprawie lecz niedługo będzie więc to nie powinno stwarzać problemów z komunikacją.
Pozdrawiam ciepło wszystkich kandydujących na Moderatora jak i całą Administrację.

Offline

#8 2017-11-13 18:05:02

BartManX
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-12
Liczba postów: 13
WindowsChrome 51.0.2704.103

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017

Imię : Bartosz.
Wiek : 12.
Nick z gry : BartManX
Czy byleś za coś karany? : Nie.
Masz jakąś propozycję na rozwój serwera? : Tak, jest to dodanie samolotów, zwiększenie zarobków w tunerze bo nie ma sensu tam pracować, a często gracze chcą tuning, dodanie łodzi/pontonów.
Napisz nam coś o sobie : w MTA gram od 3.5 lat interesuję się stunt MTB, pływanie i informatyka. Jestem w stanie codziennie przeznaczyć na serwer ok. 3 godziny. Grałem na bardzo wielu serwerach tego typu i już nie raz miałem styczności z administracją.
Czy przeszkadzałeś, kiedyś w eventach? : Nie.
Czy masz komunikator TS3 oraz SPRAWNY mikrofon ? : Tak, posiadam TS3 i sprawny mikrofon.
Dziękuję za szansę dołączenia do grona administracji serwera, dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam [dblpt])

Ostatnio edytowany przez BartManX (2017-11-13 18:06:29)

Offline

#9 2017-11-13 18:07:02

ssss
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-13
Liczba postów: 8
WindowsChrome 61.0.3163.100

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017

imię :kamil
Wiek : 16
Nick z gry : ss
Czy byleś za coś karany? :nie
Masz jakąś propozycję na rozwój serwera? :mozna tak powiedziec
Napisz nam coś o sobie :jestem pomocny  lubie grac w gry . cały czas spełniam do grania w mta na serwer nice life
Czy przeszkadzałeś, kiedyś w eventach? :nie
Czy masz komunikator TS3 oraz SPRAWNY mikrofon ? :tak

Offline

#10 2017-11-13 18:19:59

TaQu_exe
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-13
Liczba postów: 5
WindowsChrome 61.0.3163.100

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017

Imię : Cyprian
Wiek :  Mam 17 lat
Nick z gry :  TaQu_exe
Czy byleś za coś karany? : Nie [dblpt]D
Masz jakąś propozycję na rozwój serwera? : Jestem osobą kreatywną i uczę się języka LUA, potrafię pisać proste skrypty, więc myślę, że wniosę na serwer więcej - niż tylko atmosferę
Napisz nam coś o sobie : Interesuję od zawsze komputerami. Jestem osobą miła, komunikatywną i otwartą na wszystko. Potrafię rozwiązywać spory, jeżeli to możliwe to dla obydwu stron. Posiadam umiejętności graficzne (na poziomie podstawowym) i potrafię sprawnie posługiwać się zasadami ortografii i interpunkcji. Radzę sobie z stresującymi sytuacjami czy presją, a także mam dobra pamięć, co pomoże mi dokładniej spełniać obowiązki na randze supporta. Wybieram rangę supportera, ponieważ wiem, że nie jest tu łatwo ani nie ma folgów na dla nowych a ja nie chodzę na łatwiznę. Miałem dłuższą przerwę a w planach po powrocie wpaść na głęboką wodę i mam nadzieję że dostane szanse na wykazanie się. Nie ukrywam że jest wielka satysfakcja po udzieleniu pomocy nowemu graczowi. [znam to uczucie ponieważ miałem zaszczyt pracować w na tej randze na innym serwerze.]. Będąc administratorem można ciągle poznawać nowych ludzi dużo bliżej. I kolejny dość oczywisty powód to brak nudy na supporterze. Powinniście mnie przyjąć, ponieważ mam duży staż i niezbędne cechy do wykonywania swoich obowiązków bardzo dobrze i z dużym efektem. GTA SA gram już bardzo długo, więc znam Bugi związane z tą grą. Znam prawie wszystkich graczy na serwerze i dogaduję się z nimi, dzięki czemu nasza współpraca będzie efektwyniejsza. Zna mnie większa część serwera i wśród wielu z nich cieszę się dobrą reputacją. Spełniam wszystkie wymagania, jestem aktywny, mam sprawny mikrofon, a także dokładnie zapoznałem się z regulaminem .
Czy przeszkadzałeś, kiedyś w eventach? : Nie
Czy masz komunikator TS3 oraz SPRAWNY mikrofon ? : Tak.

Offline

#11 2017-11-13 20:00:22

Keres
Moderator PSP
Dołączył: 2017-11-11
Liczba postów: 6
Windows XPFirefox 52.0

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017

Imię :Sergiusz
Wiek :12
Nick z gry : Keres
Czy byleś za coś karany? : Nie, nie byłem
Masz jakąś propozycję na rozwój serwera? : Mam, np. dodanie czegoś nowego do frakcji,
Napisz nam coś o sobie :Cześć nazywam się Sergiusz mam 12 lat, pochodzę z Wielkopolski. Interesuję się Kolarstwem, piłką nożną, Informatyką i Motoryzacją. Gram w MTA od 3-4 lat a w gry już od około 5-6 lat. Gram w gry takie jak ETS 2, GTA V (Xbox One) i GTA SA oczywiście. Bardzo lubię pływać, nurkować na pływalniach/basenach.Ciekawię się też Pojazdami Służb mundurowych. [dblpt]D
Czy przeszkadzałeś, kiedyś w eventach? :Nie narazie byłem tykko na jednym [dblpt]D
Czy masz komunikator TS3 oraz SPRAWNY mikrofon ? : Tak mam ts3 i sprawny mikrofon.

Offline

#12 2017-11-14 20:02:59

lypik000
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-14
Liczba postów: 11
WindowsOpera 48.0.2685.52

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017

Imię :Damian
Wiek : 16 lat
Nick z gry : lypik000
Czy byleś za coś karany? :nie
Masz jakąś propozycję na rozwój serwera? :Eventy i inne frakcje
Napisz nam coś o sobie :Nazywam sie Damain.Mam 16lta .Chodze do szkoły zawodowej profil Stolarz.Mieszkam w woj.Małopolskim.Interesuje sie Sportem,lubie grac z wami na tym serwerze.
Czy przeszkadzałeś, kiedyś w eventach? :nie
Czy masz komunikator TS3 oraz SPRAWNY mikrofon ? :TAK Mikro zbugowane

Offline

#13 2017-11-15 17:57:34

Mixsu22
Administrator
Dołączył: 2017-11-11
Liczba postów: 34
Windows 8.1Chrome 61.0.3163.100

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017

Rekrutacja zostaje zamknięta wyniki zostane podane niebawem.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot