ZAPRASZAM NA NOWE FORUM http://mta-moneylife.c0.pl/index.php

http://mta-moneylife.c0.pl/index.php

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-11-18 13:50:44

Dawcio77
Administrator
Dołączył: 2017-11-11
Liczba postów: 26
Windows 7Opera 48.0.2685.52

Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017 #2

Siema ! Rekrutacja na supportera jest właśnie otwarta !!! Chcesz zasilić nasze szeregi administracji ? Napisz podanie już teraz !
Wymagania ? Minimalnie 5 godzin na serwerze oraz 500 SRP !

Zastosuj się do poniższego wzoru !

Imię :
Nick :
Wiek :
Serial :
SID :
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera ? :
Ilość przegranych godzin na serwerze ( w przybliżeniu ) :
Czy posiadasz komunikator TS3 oraz sprawny mikrofon ? :
Coś o sobie ( 3 zdania minimalnie ) :
Dlaczego chcesz zasilić administrację serwera ? :

Wszyscy mają równe szanse ! POWODZENIA !

Offline

#2 2017-11-18 14:00:52

KEBABTOZIOMAL
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-18
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017 #2

Imię: Kacper
Nick: KEBABTOZIOMAL
Wiek: 13
Serial: 305E8B2C5127A002359F5B838A4DD743
SID: 39
- Tak zapoznałem sie z regulaminem
- Około 60-70 godzin
-Posiadam ts3 oraz Mikrofon
- Cóż jestem młodym miłym graczem ktory chce zeby serwer był najlepszy
-Ponieważ czasami Administracji niema na serwerze a ja jestem na nim praktycznie caly czas i moglbym pomagac graczą!


Zastosuj się do wzoru , w innym przypadku podanie zostanie odrzucone.

Offline

#3 2017-11-18 14:09:59

Kid
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-17
Liczba postów: 4
Windows 8.1Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017 #2

Imię : Tobiasz
Nick :  3Q|Kid
Wiek ;  dzis już 15 :]
Serial : 346236707C628AE530868394E2D176F2
SID :166
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera ? ;  tak
Ilość przegranych godzin na serwerze ( w przybliżeniu ) : 4 -5 dni
Czy posiadasz komunikator TS3 oraz sprawny mikrofon ? : tak                                                                                                                                                                                               
Coś o sobie ( 3 zdania minimalnie ) : Mam na imię Tobiasz mam 15 lat. Lubię pomagać ludziom [ dobrym ludziom ] . Kocham zweirzęta i mieszkam w Łodzi. .
Dlaczego chcesz zasilić administrację serwera ? : Ponieważ chce pomóc serwerowi jak i zarówno pomóc z  osobami którzy bawią się blipami lub zrobią cos co jest zabronione w regulaminie :] .

Ostatnio edytowany przez Kid (2017-11-18 14:16:57)

Offline

#4 2017-11-18 14:11:53

Derv
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-18
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017 #2

Imię : Michał
Nick :Derv
Wiek :12
Serial : 713130AF9C65B34B176AF3C9129D48F3
SID :198
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera ? : Tak zapoznałem .
Ilość przegranych godzin na serwerze ( w przybliżeniu ) :około 40-30H
Czy posiadasz komunikator TS3 oraz sprawny mikrofon ? :Tak posadam sprawny mikrofon oraz posiadam Ts3
Coś o sobie ( 3 zdania minimalnie ) :Mam na imie Michał . Bardzo lubię sport. Jak mam wolny czas to gram na serwerze MoneyLife
Dlaczego chcesz zasilić administrację serwera ? :Bo jestem Ogarniętym graczem . Lubie pomagać innym ludziom. Myślę że ta ranga jest bardzo ciekawa.

Pozdrawiam Cię Dawcio77 <3

Offline

#5 2017-11-18 14:16:32

NerdeQ
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-18
Liczba postów: 3
Windows 8.1Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017 #2

Imię :  Adrian

Nick : NerdeQ

Wiek : 15

Serial :  7819FAB034A09C0A8519F810FE0286F3

SID : 310

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera ? : Tak

Ilość przegranych godzin na serwerze ( w przybliżeniu ) : 20h

Czy posiadasz komunikator TS3 oraz sprawny mikrofon ? : Oczywiście.

Coś o sobie ( 3 zdania minimalnie ) : Wiec tak podstawy mam na imię Adrian i
15 lat i pochodzę z woj. mazowieckiego. W życiu prywatnym zajmuje się informatyką/grami. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze i grać w piłkę nożną i także zwiedzać.Interesuje się motoryzacją i rożnymi frakcjami.To teraz tak krótko o moim charakterze jestem osobą otwartą, potrafię się bawić i wygłupiać lecz potrawie zachować powagę kiedy taka jest wymagana. Także dopasowuję się do grona ludzi z którymi gram. Lubie poznawać nowych i ciekawych ludzi. Nie łącze gry z życiem prywatnym. Szybko się uczę nowych rzeczy.

Dlaczego chcesz zasilić administrację serwera ? : Dlatego, że posiadam wysokie doświadczenie na takiej randze ! Jestem osobą ogarniętą, miłą ! Do graczy będę odnosił się z szacunkiem, i ich nie zaniedbywał ! Będę organizował dla nich eventy przez co nie będą się nudzić i ich czas gry będzie nie co urozmaicony ! Dużo czasu będę spędzał na serwerze jak i na ts3 lub innym komunikatorze aby odpowiadać na ich pytania, prośby jak i problemy.Warto mnie wybrać na ową range, bo na pewno nie przejdę na inny serwer dla rangi ! Może nie podałem wielu powodów, ale podałem te kluczowe powody !

Offline

#6 2017-11-18 14:16:39

KomiGame
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-12
Liczba postów: 2
WindowsChrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017 #2

Imię :  Kacper
Nick : KomiGame
Wiek : 12
Serial :  50FC0101D0297655A25F92EFEACE76E2
SID :  107
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera ? :  TAK
Ilość przegranych godzin na serwerze ( w przybliżeniu ) :  944 minut
Czy posiadasz komunikator TS3 oraz sprawny mikrofon ? : TAK
Coś o sobie ( 3 zdania minimalnie ) : Mam na imię Kacper mam 12 lat i lubię grać w piłkę nożną oraz motoryzacje [dblpt]) . Lubię grać w gry komputerowe takie jak cs:go  albo mta. Jestem ogarnięty znam zasady interpunkcji oraz znam w miarę mapę SAN ADNREAS.
Dlaczego chcesz zasilić administrację serwera ? : Dlatego że podoba mi się ten serwer oraz chceiałbym być moderatorem na tym serwerze [sred])

POZDRAWIAM [sred])

Offline

#7 2017-11-18 14:30:19

Arty
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-13
Liczba postów: 5
WindowsChrome 58.3.3029.81

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017 #2

Imię : 
Artur

Nick :
Arty

Wiek :
Za miesiąc 14 lat.

Serial :
7A729904F535463059C3C711B746F3F4

SID :
108

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera ? :
Tak.

Ilość przegranych godzin na serwerze ( w przybliżeniu ) :
Nie jestem w stanie tego określić, ale pewnie około 40h.

Czy posiadasz komunikator TS3 oraz sprawny mikrofon ? :
Tak, w razie potrzeby posiadam również Mumble, Steam oraz Discord.

Coś o sobie :
Jak już wspomniałem, mam na imię Artur i za miesiąc będę świętował moje czternaste urodziny. Jestem lekko wstydliwym brunetem średniego wzrostu.  Mieszkam w niewielkiej wsi niedaleko Krakowa. Uczęszczam aktualnie do drugiej klasy gimnazjum w sąsiedniej miejscowości. Angażuję się w szkolny klub wolontariatu, głównie poprzez pomoc w częstych akcjach.  Staram się zachowywać poprawność używanego języka, jednak czasami zdarzają mi się niewielkie błędy ortograficzne i/lub interpunkcyjne.

Dlaczego chcesz zasilić administrację serwera ? :
  Głównym powodem jest moja chęć spróbowania czegoś nowego, oraz satysfakcja z pomocy graczom. Wiem, jak powinien zachowywać się moderator w konkretnych sytuacjach.


To forum dyskryminuje użytkowników Windows 10.

Offline

#8 2017-11-18 14:39:43

Jarosz
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-18
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 58.8.3029.81

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017 #2

Imię : Mateusz
Nick :JaroszYT
Wiek :14
Serial : F9418833DA1074CBBCF08FB4D6472752
SID :59
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera ? : tak
Ilość przegranych godzin na serwerze ( w przybliżeniu ) :83h
Czy posiadasz komunikator TS3 oraz sprawny mikrofon ? :tak
Coś o sobie ( 3 zdania minimalnie ) :Jestem osobą miła ogarnięta I Pomocna. Trenuje piłkę nożna w Klubie Nurt Potok. Gram na pozycji obrońca. Lubię grać w Mta oraz CS"a. Interesuje sie YT oraz robieniem grafiki Posiadam kanał na YT Nagrywam z servera. Bardzo dobrze  Mapuje w Grze mta.
Dlaczego chcesz zasilić administrację serwera ? :Dlatego że  mógł bym mapować na serverze dużo rzeczy. Mógł bym robić grafiki na forum pod frakcje oraz zrobić autorski licznik. A naprawdę jako YouTuber Bym wam pomógł i by grało 40/40 mógł bym dawać kasę na server 20-50zł miesięcznie [dblpt])

Offline

#9 2017-11-18 14:50:48

NeQ
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-18
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 59.0.3071.115

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017 #2

Imię : Daniel

Nick : NeQ.

Wiek : 15 lat

Serial : 078DDFD747E216504EFFE15200044033

SID : 403

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera ? : Zapoznałem się.

Ilość przegranych godzin na serwerze ( w przybliżeniu ) : 3-5h

Czy posiadasz komunikator TS3 oraz sprawny mikrofon ? : Posiadam.

Coś o sobie ( 3 zdania minimalnie ) : Nazywam się Daniel, mam 15 lat oraz mieszkam w woj, Śląskim. Interesuje się graniem w różne gry na komputerze, najbardziej to GTA, CS oraz fifa. Moim najlepszym hobby jest sport(najbardziej to granie w piłkę nożną :d).

Dlaczego chcesz zasilić administrację serwera ? : Wiem, że jestem dopiero nowy ale zobaczyłem że na serwerze jest mało administracji online. Chciałbym spróbować swoich sił na jednym z serwerów RPG jako administrator(nigdy nie byłem administratorem na platformie MTA).

Ostatnio edytowany przez NeQ (2017-11-18 14:51:10)

Offline

#10 2017-11-18 15:01:41

lypik000
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-14
Liczba postów: 11
WindowsOpera 49.0.2725.39

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017 #2

Imię :  Damian
Nick : lypik000
Wiek : 16
Serial :F91A742CB5208AA805AFB749C574A8F4
SID : 126
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera ? : Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze ( w przybliżeniu ) : 1467 minut
Czy posiadasz komunikator TS3 oraz sprawny mikrofon ? : Oczywiście.
Coś o sobie ( 3 zdania minimalnie ) : Wiec tak podstawy mam na imię Damian i
16 lat i pochodzę z woj.Małopolskiego. W życiu prywatnym zajmuje się sportem/grami. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze i grać w piłkę nożną i także zwiedzać.Interesuje się strażą i rożnymi frakcjami.To teraz tak krótko o moim charakterze jestem osobą otwartą, potrafię się bawić i wygłupiać lecz potrawie zachować powagę kiedy taka jest wymagana. Także dopasowuję się do grona ludzi z którymi gram. Lubie poznawać nowych i ciekawych ludzi. Nie łącze gry z życiem prywatnym. Szybko się uczę nowych rzeczy.
Dlaczego chcesz zasilić administrację serwera ? : Dlatego, że posiadam wysokie doświadczenie na takiej randze ! Jestem osobą ogarniętą, miłą ! Do graczy będę odnosił się z szacunkiem, i ich nie zaniedbywał ! Będę organizował dla nich eventy przez co nie będą się nudzić i ich czas gry będzie nie co urozmaicony ! Dużo czasu będę spędzał na serwerze jak i na ts3 lub innym komunikatorze aby odpowiadać na ich pytania, prośby jak i problemy.Warto mnie wybrać na ową range, bo na pewno nie przejdę na inny serwer dla rangi ! Może nie podałem wielu powodów, ale podałem te kluczowe powody !

Offline

#11 2017-11-18 15:30:42

Boss_Frączek
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2017-11-16
Liczba postów: 1
WindowsOpera 49.0.2725.39

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017 #2

Imię: Patryk
Nick: Boss_Fraczek
Wiek: 21
Serial: Mój serial to: 3A69548CF320DCB37F8F692FECEBBC02
SID: Mój SID to: 354
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera ?:  Tak zapoznałem się z regulaminem.
Ilość przegranych godzin na serwerze ( w przybliżeniu ):Ponad 5 godzin lecz nadal rośnie
Czy posiadasz komunikator TS3 oraz sprawny mikrofon ?: Tak posiadam.
Coś o sobie ( 3 zdania minimalnie ): Witam, mam na imię Patryk mam 21 lat Mieszkam w Polsce. Uczę się zaocznie więc mam dużo czasu na grę. Posiadam własny serwer Ts3 oraz byłem wiele razy Moderatorem oraz Administratorem na MTA CS:GO Cs 1.6 Ts3 aktualnie jestem na stanowisku właściciela ponieważ prowadzę własny serwer głosowy TeamSpeak3. W wolnym czasie którego mam dużo gram w MTA oraz CS:GO.
Dlaczego chcesz zasilić administrację serwera ?: Chciałbym zostać Moderatorem na serwerze ponieważ serwer dobrze wygląda oraz fajnie spędza Mi się na nim czas, lubię pomagać graczom oraz w razie potrzeby oprowadzić po serwerze. Chcesz wiedzieć więcej zapraszam do pytań.

Pozdrawiam Boss Frączek


Mam na imię Patryk mam lat 21 gram w MTA oraz CS:GO

Offline

#12 2017-11-18 16:09:31

TaQu_exe
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-13
Liczba postów: 5
WindowsChrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017 #2

Imię :  Cyprian
Nick : TaQu_exe
Wiek : 17 lat
Serial : 85AAEA3CCF9F8F2524CD099106D9E0F3
SID : 207
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera ? :  Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze ( w przybliżeniu ) : Około 13
Czy posiadasz komunikator TS3 oraz sprawny mikrofon ? : Tak
Coś o sobie ( 3 zdania minimalnie ) : Interesuję od zawsze komputerami. Jestem osobą miła, komunikatywną i otwartą na wszystko. Potrafię rozwiązywać spory, jeżeli to możliwe to dla obydwu stron. Posiadam umiejętności graficzne (na poziomie podstawowym) i potrafię sprawnie posługiwać się zasadami ortografii i interpunkcji. Radzę sobie z stresującymi sytuacjami czy presją, a także mam dobra pamięć, co pomoże mi dokładniej spełniać obowiązki na randze moderatora
Dlaczego chcesz zasilić administrację serwera ? : Chce zasilić administracje, ponieważ moim zdaniem jest to najciekawsza praca na .Wiem że nie jest tu łatwo ani nie ma folgów na dla nowych a ja nie chodzę na łatwiznę. Miałem dłuższą przerwę a w planach po powrocie wpaść na głęboką wodę i mam nadzieję że dostane szanse na wykazanie się. Nie ukrywam że jest wielka satysfakcja po udzieleniu pomocy graczu. [znam to uczucie ponieważ miałem zaszczyt pracować na tej randze na innym serwerze.]. Uwielbiam tamtejszą atmosferę,. Na Moderatorze można ciągle poznawać nowych ludzi dużo bliżej. I kolejny dość oczywisty powód to brak nudy. Powinniście mnie przyjąć, ponieważ mam duży staż i niezbędne cechy do wykonywania swoich obowiązków bardzo dobrze i z dużym efektem. Znam prawie wszystkich administratorów i dogaduję się z nimi, dzięki czemu nasza współpraca będzie efektwyniejsza. Zna mnie większa część serwera i wśród wielu z nich cieszę się dobrą reputacją. Spełniam wszystkie wymagania, jestem aktywny, mam sprawny mikrofon, a także dokładnie zapoznałem się z regulaminem .

Offline

#13 2017-11-18 18:55:02

Lasek123
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-18
Liczba postów: 1
Windows 8.1Firefox 57.0

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017 #2

Imię :Adam
Nick :Vester
Wiek :13+
Serial :6E3390C78BB1F5392DACCC5024AEE6E4
SID :60
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera ? :Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze ( w przybliżeniu ) :14.5godz
Czy posiadasz komunikator TS3 oraz sprawny mikrofon ? :Tak
Coś o sobie ( 3 zdania minimalnie ) :Mam na imię Adam mam 13 lat interesuję służbami mundurowymi,grafiką,koszykówką,siatkówką,grą,w MTA gram od 4 lat.Interesuję się informatyką,jestem osobą miłą.
Dlaczego chcesz zasilić administrację serwera ? :Tak

Offline

#14 2017-11-18 18:57:20

Dez123
Moderator
Dołączył: 2017-11-16
Liczba postów: 9
WindowsChrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017 #2

Imię :  Michał
Nick : Dez123
Wiek : 21 lat.
Serial :  0E4232824E98F86A73DA6BF5F17DAB53
SID : 243
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera ? :  Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze ( w przybliżeniu ) : 10 godzin, cały czas rośnie.
Czy posiadasz komunikator TS3 oraz sprawny mikrofon ? : Tak
Coś o sobie ( 3 zdania minimalnie ) : Z natury jestem 'poprawnym' chłopakiem. 90% ze mnie to sprawiedliwość i 10% głupota. Lecz na ogół jestem miły i szczęśliwy. Czasem jestem nieznośny ,ale to tylko czasem. Jestem koleżeński i pomysłowy. Często nawiązuję nowe znajomości i bardzo to lubię. Jestem wstydliwy ale tylko przy nowo poznanych ludziach.
Przy ziomkach jestem szalony, wnerwiający czasem i ogólnie jestem zupełnie inny niż inni mężczyźni. Po prostu lepiej mi idzie rozmowa z dziewczyną niż z chłopakiem. Mam więcej koleżanek. Dla nieznajomych jestem raczej otwarty negatywnie. Mam własny świat, na świat patrze przez różowe okulary, nie było takiej rzeczy żeby była mogła mi popsuć humorek. Każdy mówi że jestem szalony (to nie prawda) i dowcipny i nie odpuszczam jak się na coś uprę to to muszę zrobić. I ogólnie jestem w miarę fajny, dobry, optymistyczny mam poczucie humoru.Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie.
Ale jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest niestety lenistwo. Staram się z tym walczyć jak tylko mogę. Najlepiej pomaga mi w tym moja mama i siostra, które pilnują żebym więcej czasu poświęcał nauce i czytaniu książek. Nie zawsze jestem tym zachwycony i złoszczę się na nie za to, ale wiem że mają rację.
Moje zainteresowania są ciekawe, ponieważ bardzo lubię grać w siatkówkę, pływać, tańczyć i bawić się do samego rana. Jednak moim głównym zainteresowaniem jest muzyka i komputer.
Uwielbiam słuchać hip-hopu i techno, dlatego często wyjeżdżam z kumplami na kilkudniowe imprezy muzyczne. Komputer to dla mnie okno na świat. Bardzo lubię rozmawiać na czacie i poznawać różnych ludzi. Często spotykam tam osoby, od których dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym. Choć bardzo lubię pracować z komputerem to staram się nie spędzać przy nim zbyt dużo czasu.
Jestem zabawną i komunikatywną osobą. Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji. Wiem, iż aby przetrwać w życiu muszę zdobyć wykształcenie, dlatego nigdy się nie poddaję, zawsze dążę do celu nawet w trudnych sytuacjach!
Mam wielu przyjaciół w tym kilku sprawdzonych i myślę, że jestem ogólnie lubiany gdyż na co dzień spotykam się z wieloma gestami sympatii, które staram się odwzajemniać.Myślę, że powinienem dostać szanse. Mam swoje zasady, wartości, które na codzień staram się przestrzegać. Dbam o język polski.
Potrafię podporządkować się rozkazom przełożonego, nie będę sprawiał kłopotów. Bardzo dobrze pracuje mi się w grupie, lubię pomagać i ''walczyć'' zespołowo. Tak jak wyżej wspomniałem, jestem zdyscyplinowany i konkretny. Nie lubię wygłupów w sytuacji, która na to nie pozwala.
Dlaczego chcesz zasilić administrację serwera ? : Jestem miłą oraz komunikatywną osobą, nie mam zatargów z graczami,  lubię pomagań nowym jak i tym bardziej zaawansowanym graczą.

Offline

#15 2017-11-18 20:04:21

szalony
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-18
Liczba postów: 7
Windows 7Firefox 57.0

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017 #2

Imię :Maksymilian
Nick :Szalony.
Wiek : 14
Serial :  5F73EF78F1A86785180108EDB6F02EF4
SID : 437
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera ? : tak
Ilość przegranych godzin na serwerze ( w przybliżeniu ) : Kilka godzin ale rośnie bardzo szybko.
Czy posiadasz komunikator TS3 oraz sprawny mikrofon ? : Tak
Coś o sobie ( 3 zdania minimalnie ) : Mam na imie Maksymilian, mam 14 lat.Pochodzę z podkarpacia i uczęszczam do 2 klasy gimnazjum.Interesuję się sportami, motoryzacją i grami komputerowymi.Jestem miły, pomocny i ogarnięty.Szybko zawieram nowe znajomości i lubię grać w grupie.
Dlaczego chcesz zasilić administrację serwera ? : Ponieważ chciałbym osiągnąć coś więcej na tym serwerze, dbać o niego i pomagać graczom w ich problemach.Można mi w pełni ufać. Nie myślę tylko o przywilejach jaka ta ranga posiada, a bardziej o pomocy dla graczy i co najważniejsze dobrej zabawie.
Myślę że przyda się ktoś taki pozytywny jak ja, ktoś taki kto potrafi zachować powagę wtedy kiedy trzeba a jednocześnie bawić się wtedy kiedy można. Ponieważ potrafię rozróżnić świat rzeczywisty od gry.
Ponieważ nie jestem mściwy co jest bardzo ważną sprawą na serwerze. Potrafię pracować w grupie. Zawsze podporządkowuje się poleceniom. Nie wdaję się w konflikty. Jestem bardzo aktywny. Staram się pisać bardzo szybko ponieważ wiem, że na serwerze przeważnie jest bardzo wiele graczy i każdy gracz ma jakieś pytanie. Jestem bardzo sprawiedliwą osobą przez co mogę każdego traktować równo nieważne czy to osoba którą znam parę minut czy osoba którą znam już parę lat, dla każdego jestem bardzo miły, kulturalny, sympatyczny i potrafię się dogadać w sposób łagodny. Jeśli leci w stronę mojej osoby jakieś wyzwisko staram się nie zwracać na to uwagi i wolę pouczyć gracza zamiast kontynuować kłótnię z kimś bo uważam, że wyzwiska to tylko szukanie sobie wrogów dookoła. Bardzo lubię ten serwer. To byłby zaszczyt dostać się do tak zgranej ekipy.Jestem osobą która wysłucha każdego, nawet osoby której nie trawie, ale jak mnie nauczono w dzieciństwie "okazuj szacunek do każdego, a będziesz szanowany" - takiej zasady też się staram trzymać.Po otrzymaniu szansy będę pracował tak, żeby dobrze ją wykorzystać.

Ostatnio edytowany przez szalony (2017-11-18 20:04:43)

Offline

#16 2017-11-18 21:45:51

ssss
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-13
Liczba postów: 8
WindowsChrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017 #2

imię :kamil
Wiek : 16
Nick z gry : ss
Czy byleś za coś karany? :nie
Masz jakąś propozycję na rozwój serwera? :mozna tak powiedziec
Napisz nam coś o sobie :jestem pomocny  lubie grac w gry . cały czas spełniam do grania w mta na serwer nice life
Czy przeszkadzałeś, kiedyś w eventach? :nie
Czy masz komunikator TS3 oraz SPRAWNY mikrofon ? :tak

Nie zastosowanie się do wzoru , dyskfalifikacja ~ Dawcio77

Offline

#17 2017-11-18 22:09:11

Mixsu22
Administrator
Dołączył: 2017-11-11
Liczba postów: 34
Windows 8.1Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja na Supportera serwera Nice Life Listopad'2017 #2

Rekrutacja zostaje zamknięta wyniki zostaną podane niebawem.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot