ZAPRASZAM NA NOWE FORUM http://mta-moneylife.c0.pl/index.php

http://mta-moneylife.c0.pl/index.php

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-11-25 00:26:26

Igor
Moderator SAMC
Dołączył: 2017-11-25
Liczba postów: 13
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Rekrutacja do SAMC Listopad 2017

Miło mi ogłosić że oficjalnie rekrutacja do SAMC zostaje otwarta.

Wymagania:
-12+
-Ts3
-Zastosowanie wzoru poniżej
Przebieg rekrutacji:
Przebieg rekrutacyjny podzielony jest na 2 etapy. Pierwszy etap to złożenie podania na forum, drugi zaś to przejście przez wszystkie szkolenia akademickie oraz podejście do egzaminów końcowych. Po zebraniu wystarczającej ilości podań, rekrutacja zostanie zamknięta oraz każde podanie zostanie dokładnie sprawdzone w celu zweryfikowania kandydatów na rangę pielęgniarza
Wzór:
Imię:

Nick z serwera:




Wiek:

Serial:

SID:

Czy byłeś zatrudniony w Służbach mundurowych (jeśli tak to w jakiej i jaka funkcja była pełniona):

Czas przegrany na serwerze:

Posiadasz sprawny komputer?:

Posiadasz i umiesz obsługiwać komunikator Ts3?:

Posiadasz sprawny mikrofon?:

Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?:

Coś o sobie (opisz charakter itp.):




Czy posiadasz aktywną karę na serwerze?:

Czy masz doświadczenie w życiu prywatnym z medycyną? (jeżeli tak, to opisz):

Czy jesteś w stanie podporządkować się poleceniom wyższej rangi?:

Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na serwerze (dokłada ilość godzin):

Ile średnio dziennie czasu będziesz mógł poświęcić na służbę (dokłada ilość godzin):

Dlaczego akurat SAMD?:

Dlaczego akurat TY zasługujesz na to stanowisko? (jeżeli Ci naprawdę zależy to wiesz co tu napisać):

Offline

#2 2017-11-25 00:46:21

Adikooo
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-25
Liczba postów: 2
WindowsOpera 49.0.2725.47

Odp: Rekrutacja do SAMC Listopad 2017

Nick z serwera: Adikooo
Serial: CA8FCBA3A5574EE99DCC394ADAE28E43
SID: 698
Czy byłeś zatrudniony w Służbach mundurowych (jeśli tak to w jakiej i jaka funkcja była pełniona): Tak, wielokrotnie byłem w ekipie SAMD jako pełnoprawny oraz jako Lider frakcji.
Czas przegrany na serwerze: Z jakieś 2h ((ciągle rośnie))
Posiadasz sprawny komputer?: Tak
Posiadasz i umiesz obsługiwać komunikator Ts3?: Tak
Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?: Nie
Coś o sobie (opisz charakter itp.): Mam na imię Adrian, mam 16 lat i obecnie uczęszczam do 3 klasy gimnazjum. Od małego strasznie interesuje się motoryzacją sportowej jak i klasycznej klasy, pojawiam się na zlotach w pobliżu mojego miasta aby podziwiać klasyki jak i klasy wyższe aut. Od sporefo czasu przez EDB zacząłem się mocną interesować medycyną i po ukończeniu szkoły zamierzam wstąpić do Akademii Medycznej o ile mi się uda zdać porządnie maturę. Jestem przyjacielski wobec innych i zawsze z chęcią pomagam innym, mam z tego mocną motywację że wiem, że można na mnie polegać w każdej możliwej sytuacji. Jestem osobą, która ma do siebie daleki dystans. Do wszystkie podchodzę na spokojnie i lubię fajnie z kimś spędzać czas w rzeczywistości jak i w świecie wirtualnym. Od nie dawna zacząłem uczyć się do testu prawo jazdy Teoretycznego jak i praktycznego i zamierzam po zdaniu prawo jazdy kupić pierwsze auto i będę ponownie przystępował do prawo jazdy tym razem kategorii A. Oraz kupić sobie wymarzony motor jakim jestem Kawasaki Ninja a jaki model dokładny to jeszcze się jeszcze zastanowię, do tego mam od groma czasu na podjęcie decyzji.
Czy posiadasz aktywną karę na serwerze?: Nie.
Czy masz doświadczenie w życiu prywatnym z medycyną? (jeżeli tak, to opisz): Przez lekcje EDB sporo się nauczyłem i zacząłem lepiej na to wszystko spostrzegać, czytałem sporo o medycynie z przyjemnością i potencjałem żeby zwiedzać sobie wiedzę medycyny. Wszystkie szkolenia jakie miałem zaliczyłem bez błędnie. (:
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na serwerze (dokłada ilość godzin): Jakbym się dostał to na frakcję poświęcałbym naprawdę sporo godzin dziennie, bo frakcja SAMD sprawia mi przyjemność.
Ile średnio dziennie czasu będziesz mógł poświęcić na służbę (dokłada ilość godzin): 5.7h
Dlaczego akurat SAMD?: Jak pisałem powyżej, strasznie interesuje się medycyną dlatego zamierzam wstąpić do SAMD. Ta frakcja sprawia mi przyjemność i mam spore doświadczenie w tej frakcji.
Dlaczego akurat TY zasługujesz na to stanowisko? (jeżeli Ci naprawdę zależy to wiesz co tu napisać): Na większości serwerach RPG - RP byłem wielokrotnie w tej frakcji i radziłem sobie bardzo dobrze przy czym zdobywałem jeszcze pochwały od innych osób i szybko awansowałem na wyższe stanowiska. Obecnie odgrywam rozszerzone RP w SAMD i mocno się to wczuwam co sprawia mi to mocną przyjemność i chęć, że mogę pomóc innym.
Nie wiem co by tutaj dalej napisać, najważniejsze informacje u mnie i o moim doświadczeniu zostały wypisane po wyżej, wszystko ładnie rozlegle i porządnie napisane. Myślę że dostanę tą szansę i dostanę się i tutaj w szeregi SAMD i poznam wiele fajnych osób z którymi będzie się fajnie spędzać czas na frakcji jak i po za nią. Z mojej strony to wszystko. Pozdrawiam gorąco.

Offline

#3 2017-11-25 11:11:46

WarzitYT
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-23
Liczba postów: 7
WindowsChrome 58.0.3029.110

Odp: Rekrutacja do SAMC Listopad 2017

Nick z serwera: warzit



Wiek: 13

Serial: 036706FCA30A00090B1BD9ADF29B80F3

SID:

Czy byłeś zatrudniony w Służbach mundurowych (jeśli tak to w jakiej i jaka funkcja była pełniona): Tak byłem na jednym liderem.

Czas przegrany na serwerze:

Posiadasz sprawny komputer?: Pewnie.

Posiadasz i umiesz obsługiwać komunikator Ts3?: Pewnie.

Posiadasz sprawny mikrofon?: Pewnie.

Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?: Nope.

Coś o sobie (opisz charakter itp.): Mam na imię Kamil, mam 13 lat obecnie chodze do klasy 7 podstawówki. Charakter:Miły,Przyjazny

Offline

#4 2017-11-25 11:33:22

Igor
Moderator SAMC
Dołączył: 2017-11-25
Liczba postów: 13
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja do SAMC Listopad 2017

WarzitYT napisał/a:

Nick z serwera: warzit



Wiek: 13

Serial: 036706FCA30A00090B1BD9ADF29B80F3

SID:

Czy byłeś zatrudniony w Służbach mundurowych (jeśli tak to w jakiej i jaka funkcja była pełniona): Tak byłem na jednym liderem.

Czas przegrany na serwerze:

Posiadasz sprawny komputer?: Pewnie.

Posiadasz i umiesz obsługiwać komunikator Ts3?: Pewnie.

Posiadasz sprawny mikrofon?: Pewnie.

Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?: Nope.

Coś o sobie (opisz charakter itp.): Mam na imię Kamil, mam 13 lat obecnie chodze do klasy 7 podstawówki. Charakter:Miły,Przyjazny

Wypełń pełny wzór

Offline

#5 2017-11-25 12:11:58

Skonqu
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-24
Liczba postów: 1
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: Rekrutacja do SAMC Listopad 2017

Wymagania:
-12+
-Ts3
-Zastosowanie wzoru poniżej
Przebieg rekrutacji:
Przebieg rekrutacyjny podzielony jest na 2 etapy. Pierwszy etap to złożenie podania na forum, drugi zaś to przejście przez wszystkie szkolenia akademickie oraz podejście do egzaminów końcowych. Po zebraniu wystarczającej ilości podań, rekrutacja zostanie zamknięta oraz każde podanie zostanie dokładnie sprawdzone w celu zweryfikowania kandydatów na rangę pielęgniarza
Wzór:
Imię: Igor

Nick z serwera: Skonqu



Wiek:12

Serial:9FE28F681FCA36053DD86D65AE89FF04

SID:685

Czy byłeś zatrudniony w Służbach mundurowych (jeśli tak to w jakiej i jaka funkcja była pełniona):PSP Gaszenie Pożarów

Czas przegrany na serwerze:10godz

Posiadasz sprawny komputer?:Tak

Posiadasz i umiesz obsługiwać komunikator Ts3?:Tak

Posiadasz sprawny mikrofon?:Tak

Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?:Nie

Coś o sobie (opisz charakter itp.):Mam na Imię Igor mam 12 jestem miły, czasami wkurzający



Czy posiadasz aktywną karę na serwerze?:Nie

Czy masz doświadczenie w życiu prywatnym z medycyną? (jeżeli tak, to opisz):No nawet

Czy jesteś w stanie podporządkować się poleceniom wyższej rangi?:Tak

Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na serwerze (dokłada ilość godzin):5godzin

Ile średnio dziennie czasu będziesz mógł poświęcić na służbę (dokłada ilość godzin):1godz

Dlaczego akurat SAMD?:San Andreas Medical Departament

Dlaczego akurat TY zasługujesz na to stanowisko? (jeżeli Ci naprawdę zależy to wiesz co tu napisać):Zasługuje na to stanowisko ponieważ uwielbiam Służby Mundurowe i Bardzo lubię odgrywać RP. Też sam w przyszłości policjantem albo pogotowiem dlatego chciałbym być na tym stanowisku

Offline

#6 2017-11-25 12:21:13

WiCo
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-23
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 57.20.2987.98

Odp: Rekrutacja do SAMC Listopad 2017

Nick z serwera:WiCo



Wiek:12
Serial:8633149ECEDF3B5A6FF572F2CF95FE94

SID:635

Czy byłeś zatrudniony w Służbach mundurowych (jeśli tak to w jakiej i jaka funkcja była pełniona):Tak Na Kilku Serwerach SAMC i SAPD

Czas przegrany na serwerze:18H

Posiadasz sprawny komputer?:Tak

Posiadasz i umiesz obsługiwać komunikator Ts3?:Pewnie [dblpt]P

Posiadasz sprawny mikrofon?: i To Nowy

Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?:Nie

Coś o sobie (opisz charakter itp.):Miły , Pomocny , Przyjazny i Opanowany |Mam 12Lat i Chodzę do 6 Klasy Podstawówki



Czy posiadasz aktywną karę na serwerze?:Nie i Nie Posiadałem
Czy masz doświadczenie w życiu prywatnym z medycyną? (jeżeli tak, to opisz):Tak Chodzę Na Lekcje 1-wszej Pomocy
Czy jesteś w stanie podporządkować się poleceniom wyższej rangi?:Jak Najbaradziej Wyższa Ranga = Większe Doświadzcenie Wzór do Naśladowania

Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na serwerze (dokłada ilość godzin):Wczoraj Miałem 11H Wróciłem ze Szkoły i Nabiłem Sobie do 18H
Ile średnio dziennie czasu będziesz mógł poświęcić na służbę (dokłada ilość godzin):2-4H
Dlaczego akurat SAMD?: Lubie Jezdzić i Pomagać Innym [Kiedy Tego Potrzebują]
Dlaczego akurat TY zasługujesz na to stanowisko? (jeżeli Ci naprawdę zależy to wiesz co tu napisać): Myśle że Należy mi Się To Stanowisko. Poświęcam Bardzo Dużo Na Grę Ponieważ Podoba mi Się Serwer [dblpt]) Byłem Już w Tych Służbach Dobrze Się Spisywałem i Nigdy Nie Sprawiałem Problemów . Jak Na Swój Wiek Jestem Ogarniętym Graczem Jak i Człowiekiem w Realnym Życiu.

Offline

#7 2017-11-25 12:24:24

Dredziasz
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-18
Liczba postów: 3
WindowsChrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja do SAMC Listopad 2017

Wiek:15
Serial:32D8D11CF56E71F8674808043AE2C391
SID:366
Czy byłeś zatrudniony w Służbach mundurowych (jeśli tak to w jakiej i jaka funkcja była pełniona):Tak byłem,funckja ratownik
Czas przegrany na serwerze:20h
Posiadasz sprawny komputer?:Tak
Posiadasz i umiesz obsługiwać komunikator Ts3?:Tak
Posiadasz sprawny mikrofon?:Nie działa mi jak mam podłączone słuchawki tylko
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?:Cierpie na dysleksję
Coś o sobie (opisz charakter itp.):Mam na imię Bartek jestem miłym chłopakiem interesującym się piłką nożną i siatkówką.



Czy posiadasz aktywną karę na serwerze?:Nie
Czy masz doświadczenie w życiu prywatnym z medycyną? (jeżeli tak, to opisz):Miałem kiedyś
Czy jesteś w stanie podporządkować się poleceniom wyższej rangi?:Tak
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na serwerze (dokłada ilość godzin):od 2h do 3h
Ile średnio dziennie czasu będziesz mógł poświęcić na służbę (dokłada ilość godzin):2h
Dlaczego akurat SAMD?:Chciałbym spróbować swoich sił w SAMC by pomagać ludzią jako ratownik [dblpt])
Dlaczego akurat TY zasługujesz na to stanowisko? (jeżeli Ci naprawdę zależy to wiesz co tu napisać):Bo jestem pomocny w związku z tym powinienem dostać to stanowisko

Dziękuję za odczytanie [dblpt]D

Offline

#8 2017-11-25 12:54:05

WarzitYT
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-23
Liczba postów: 7
WindowsChrome 58.0.3029.110

Odp: Rekrutacja do SAMC Listopad 2017

[POPRAWKA]


Nick z serwera: warzit


Wiek: 13
Serial: 036706FCA30A00090B1BD9ADF29B80F3
SID: 656
Czy byłeś zatrudniony w Służbach mundurowych (jeśli tak to w jakiej i jaka funkcja była pełniona): Tak byłem na jednym liderem.
Czas przegrany na serwerze: W tej chwili 14 h
Posiadasz sprawny komputer?: Pewnie.
Posiadasz i umiesz obsługiwać komunikator Ts3?: Pewnie.
Posiadasz sprawny mikrofon?: Pewnie.
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?: Nope.
Coś o sobie (opisz charakter itp.): Mam na imię Kamil, mam 13 lat obecnie chodze do klasy 7 podstawówki. Charakter:Miły,Przyjazny

Offline

#9 2017-11-25 13:04:39

Dredziasz
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-18
Liczba postów: 3
WindowsChrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja do SAMC Listopad 2017

Wiek:15
Serial:32D8D11CF56E71F8674808043AE2C391
SID:366
Czy byłeś zatrudniony w Służbach mundurowych (jeśli tak to w jakiej i jaka funkcja była pełniona):Tak byłem,funckja ratownik
Czas przegrany na serwerze:20h
Posiadasz sprawny komputer?:Tak
Posiadasz i umiesz obsługiwać komunikator Ts3?:Tak
Posiadasz sprawny mikrofon?:Nie działa mi jak mam podłączone słuchawki tylko
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?:Cierpie na dysleksję
Coś o sobie (opisz charakter itp.):Mam na imię Bartek jestem miłym chłopakiem interesującym się piłką nożną i siatkówką.



Czy posiadasz aktywną karę na serwerze?:Nie
Czy masz doświadczenie w życiu prywatnym z medycyną? (jeżeli tak, to opisz):Miałem kiedyś
Czy jesteś w stanie podporządkować się poleceniom wyższej rangi?:Tak
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na serwerze (dokłada ilość godzin):od 2h do 3h
Ile średnio dziennie czasu będziesz mógł poświęcić na służbę (dokłada ilość godzin):2h
Dlaczego akurat SAMD?:Chciałbym spróbować swoich sił w SAMC by pomagać ludzią jako ratownik [dblpt])
Dlaczego akurat TY zasługujesz na to stanowisko? (jeżeli Ci naprawdę zależy to wiesz co tu napisać):Bo jestem pomocny w związku z tym powinienem dostać to stanowisko

Dziękuję za odczytanie [dblpt]D

Offline

#10 2017-11-25 13:19:25

Igor
Moderator SAMC
Dołączył: 2017-11-25
Liczba postów: 13
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja do SAMC Listopad 2017

Lock Wyniki zaraz

@C

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot