ZAPRASZAM NA NOWE FORUM http://mta-moneylife.c0.pl/index.php

http://mta-moneylife.c0.pl/index.php

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-11-30 19:24:47

Igor
Moderator SAMC
Dołączył: 2017-11-25
Liczba postów: 13
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Rekrutacja do SAMC Listopad 2017

Miło mi ogłosić że oficjalnie rekrutacja do SAMC zostaje otwarta.
Wymagania:
-12+
-Ts3
-Zastosowanie wzoru poniżej
Przebieg rekrutacji:
Przebieg rekrutacyjny podzielony jest na 2 etapy. Pierwszy etap to złożenie podania na forum, drugi zaś to przejście przez wszystkie szkolenia akademickie oraz podejście do egzaminów końcowych. Po zebraniu wystarczającej ilości podań, rekrutacja zostanie zamknięta oraz każde podanie zostanie dokładnie sprawdzone w celu zweryfikowania kandydatów na rangę pielęgniarza
Wzór:
Imię:
Nick z serwera:



Wiek:
Serial:
SID:
Czy byłeś zatrudniony w Służbach mundurowych (jeśli tak to w jakiej i jaka funkcja była pełniona):
Czas przegrany na serwerze:
Posiadasz sprawny komputer?:
Posiadasz i umiesz obsługiwać komunikator Ts3?:
Posiadasz sprawny mikrofon?:
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?:
Coś o sobie (opisz charakter itp.):



Czy posiadasz aktywną karę na serwerze?:
Czy masz doświadczenie w życiu prywatnym z medycyną? (jeżeli tak, to opisz):
Czy jesteś w stanie podporządkować się poleceniom wyższej rangi?:
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na serwerze (dokłada ilość godzin):
Ile średnio dziennie czasu będziesz mógł poświęcić na służbę (dokłada ilość godzin):
Dlaczego akurat SAMD?:
Dlaczego akurat TY zasługujesz na to stanowisko? (jeżeli Ci naprawdę zależy to wiesz co tu napisać)
Prawidłowe FORUM to : Ale coś na  nim nie działa , po rekrutacji korzystacie z tego forum : http://mta-moneylife.c0.pl/index.php

Offline

#2 2017-11-30 19:48:03

Ghost
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-30
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 57.0

Odp: Rekrutacja do SAMC Listopad 2017

Imię: Eryk
Nick z serwera: Ghost


Wiek 16
Serial: D35B071C974E38285DAB783417B171F3
SID: 785
Czy byłeś zatrudniony w Służbach mundurowych (jeśli tak to w jakiej i jaka funkcja była pełniona): Nie
Czas przegrany na serwerze: 9.3833333333333
Posiadasz sprawny komputer?: Nie Zabardzo
Posiadasz i umiesz obsługiwać komunikator Ts3?: Troche
Posiadasz sprawny mikrofon?: Nie
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?: Nie
Coś o sobie (opisz charakter itp.): Charakter Mam Taki Zalezy Jak Wstane czy zle czy dobrze ale lubie tez samc wiek 16


Czy posiadasz aktywną karę na serwerze?: Nie
Czy masz doświadczenie w życiu prywatnym z medycyną? (jeżeli tak, to opisz): Nie
Czy jesteś w stanie podporządkować się poleceniom wyższej rangi?: Tak
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na serwerze (dokłada ilość godzin): tak 3 4 2 h
Ile średnio dziennie czasu będziesz mógł poświęcić na służbę (dokłada ilość godzin): Na Frakcje Zawsze Dłużej gram np 5 h
Dlaczego akurat SAMD?: Bo Lubie Ratowac i Lubie Pomogac Ludzią
Dlaczego akurat TY zasługujesz na to stanowisko? (jeżeli Ci naprawdę zależy to wiesz co tu napisać) Zalezy Mi Bo Lubie Ratowa

Offline

#3 2017-11-30 20:22:14

pyco
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-30
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 57.0

Odp: Rekrutacja do SAMC Listopad 2017

Imię:michał
Nick z serwera:pyco
Wiek:21
Serial:6350D3DAA564994AE6B837C4B5DD1584
SID:1101
Czy byłeś zatrudniony w Służbach mundurowych (jeśli tak to w jakiej i jaka funkcja była pełniona):nie
Czas przegrany na serwerze:1godz
Posiadasz sprawny komputer?:tak
Posiadasz i umiesz obsługiwać komunikator Ts3?:tak
Posiadasz sprawny mikrofon?:nie
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?:nie
Coś o sobie (opisz charakter itp.):spokojny mily ogarniety nie oddwalam na sluzbie jak niektorzy
Czy posiadasz aktywną karę na serwerze?:nie
Czy masz doświadczenie w życiu prywatnym z medycyną? (jeżeli tak, to opisz):nie
Czy jesteś w stanie podporządkować się poleceniom wyższej rangi?:tak
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na serwerze (dokłada ilość godzin):3-5h
Ile średnio dziennie czasu będziesz mógł poświęcić na służbę (dokłada ilość godzin):2-3h
Dlaczego akurat SAMD?:chce sprobowac swoich sil jako medyk
Dlaczego akurat TY zasługujesz na to stanowisko? (jeżeli Ci naprawdę zależy to wiesz co tu napisać)chce pomoagac graczom wspierac serwer jako pracownik pogotowia

Offline

#4 2017-12-02 18:09:24

KubeeQ
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-24
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja do SAMC Listopad 2017

Wiek: W kwietniu skończę 14,obecnie 13  (mutacja)
Serial: FE4AEFEF5D44988280E8EC8731C2E8F4
SID: 649
Czy byłeś zatrudniony w Służbach mundurowych?: Na innych serwerach tak.
Czas przegrany na serwerze: Ok.  25h (nie można sprawdzić)
Posiadasz sprawny komputer?: Tak.
Posiadasz i umiesz obsługiwać komunikator Ts3?: Tak
Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak.
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?: Nie.
Coś o sobie (opisz charakter itp.): Jestem miłym i kulturalnym 13-sto latkiem. Nienawidzę się kłócić,chyba że już ktoś mnie serio wkurzy,ale to wyjątki. Na ogół interesuję się motoryzacją. Moją pasją czy hobby jak kto woli,są ciężarówki.


Czy posiadasz aktywną karę na serwerze?: Nie.
Czy masz doświadczenie w życiu prywatnym z medycyną?: Niestety nie.
Czy jesteś w stanie podporządkować się poleceniom wyższej rangi?: Tak.
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na serwerze: 1-3h w tygodniu a w weekend od 2 do nawet 8h.
Ile średnio dziennie czasu będziesz mógł poświęcić na służbę?: 2-3.
Dlaczego akurat SAMD?: Ponieważ chciałbym zobaczyć jak to jest być ratownikiem medycznym. Tak wiem,to jest tylko gra,ale zawsze mogę się czegoś o tym dowiedzieć.
Dlaczego akurat TY zasługujesz na to stanowisko? : Potrafię dostosować się do poleceń. Wszystkie polecenia jakie dostanę wykonuję z miłą chęcią. Zawsze chciałem być w tej frakcji na tym serwerze,lecz od kiedy gram nie natrafiłem jeszcze na żadną rekrutację,dopiero teraz więc postanowiłem napisać.

Offline

#5 2017-12-03 21:09:38

RaczejTak
Użytkownik
Dołączył: 2017-12-03
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja do SAMC Listopad 2017

Imię: Maciek
Nick z serwera: RaczejTak
Wiek: 15
Serial: 666014EB62EA3ADF625EB21EFC22A334
SID: 1206
Czy byłeś zatrudniony w Służbach mundurowych (jeśli tak to w jakiej i jaka funkcja była pełniona): Na tym serwerze nie. Służbę pełniłem na innym jako SAPD i pełniłem funkcję Sierżanta.
Czas przegrany na serwerze: około 15h będzie. Ale dużo poznałem w tym czasie. [dblpt])
Posiadasz sprawny komputer?: Intel core i5 gtx 1080 16gb chyba dobrze ;D
Posiadasz i umiesz obsługiwać komunikator Ts3?: Tak
Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?: Nie, moim zdaniem ortografia jest jedną z najważniejszych rzeczy którą powinna znać każda osoba starająca się o dołączenie do jakieś służby.
Coś o sobie (opisz charakter itp.): Mam na imię Maciek, interesuję się Medycyną a także informatyką w wolnym czasie obserwuje akcje SAMC jeżeli owe są jeżeli ich niema zapoznaje się z nowymi graczami naszego kochanego serwera. Jestem osobą która lubi poznawać nowych ludzi. Jestem uczynny oraz bardzo "twardo" patrzę na regulaminy. Nie toleruje przeklinania oraz chamskiego zachowania.


Czy posiadasz aktywną karę na serwerze?: Nie
Czy masz doświadczenie w życiu prywatnym z medycyną? (jeżeli tak, to opisz): Przeszedłem 4 razy prawdziwy test pierwszej pomocy jak i raz zaawansowanej w życiu realnym. Medycyną interesuje się grubo ponad 3 lata.
Czy jesteś w stanie podporządkować się poleceniom wyższej rangi?: Oczywiście, każda wyższa ranga ma pierwszeństwo we wszystkim jestem w stanie zawsze bez względu na to co teraz robię podporządkować się poleceniom wyższej rangi.
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na serwerze (dokłada ilość godzin): 5-6
Ile średnio dziennie czasu będziesz mógł poświęcić na służbę (dokłada ilość godzin): 4-5
Dlaczego akurat SAMD?: Znam się na tym co ta frakcja robi. Jestem związany bardzo mocno z medycyną ze względu, że się tym po prostu interesuję chciałbym też spróbować pełnić rolę w grze. I poczuć się dobrze ratując kogoś zdrowie. [dblpt])
Dlaczego akurat TY zasługujesz na to stanowisko? (jeżeli Ci naprawdę zależy to wiesz co tu napisać): Jak już wspomniałem jestem osobą uczynną. Wykonuję rzetelną pracę i jak staram się w jak najlepszy sposób pomagać graczą. Swoim zapałem do pracy, osobowością oraz charakterem idealnie wpasowuję się do współpracy z innymi członkami frakcji SAMC oraz dołączenia do tej jednostki.

Ostatnio edytowany przez RaczejTak (2017-12-03 21:17:27)


Doktor ma zawsze prawie trochę arogancji, nawykając do tego, że w nim widzą i czczą zbawcę, słuchają go jak wyroczni. Może też i obycie się ze wszystkimi nędzami człowieka mało go im szacować każe.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot